مسابقات سوارکاری جنوب در گچساران


نخستین دوره مسابقات سوارکاری جنوب کشور در گچساران با حضور تیم‌هایی از خوزستان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد که در پایان با معرفی نفرات برتر این مسابقات به اتمام رسید. در این دوره از مسابقات که در دو رده اسب‌های محلی و عرب در منطقه امامزاده جعفر گچساران برگزار شد، سوارکارانی از فارس و کهگیلویه و بویراحمد موفق به کسب مقام‌های برتر این دوره از مسابقات شدند. در پایان این مسابقات در رده اسب‌های محلی، محمد رجبی با اسب رز، حسین قائدی با اسب آشوب از فارس، شهرستان نورآباد به ترتیب به مقام اول و دوم و عبدالرضا نجاتی نیز با اسب مشکی از کهگیلویه به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.
در رده اسب‌های عرب نیز رحمان قربانی با اسب شاپور از گچساران، علی طالبی با اسب قهرمان از نورآباد فارس و مسلم عباسی‌لرکی با اسب زلتانخان از گچساران به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم این رده دست پیدا کردند.
رئیس هیئت سوارکاری و تیراندازی گچساران در حاشیه این دوره از مسابقات اظهار کرد: تمامی هزینه‌های برگزاری این مسابقات را از جیب شخصی خود پرداخت کرده‌ام و در برگزاری این دوره از مسابقات کمک و حمایتی از طرف مسئولان نشد.
منوچهر عباسی‌لرکی افزود: هزینه برگزاری این مسابقات افزون بر 200 میلیون ریال شد که تمامی این هزینه را از جیب شخصی خود پرداخت کردم.
عباسی‌لرکی با انتقاد از عدم همکاری هیئت سوارکاری کهگیلویه و بویراحمد در برگزاری این دوره از مسابقات گفت: هیئت سوارکاری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه برگزاری این مسابقات هیچ‌گونه همکاری و حمایتی نداشت و حتی هیچ سوارکار و اسبی را برای حضور در این مسابقات به گچساران نفرستاد.
سرچشمه خبر : فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن